Strona główna forum UML
Daigram stanów dobry ?? | Zarejestruj się by pisać |
| Wcięte | Najpierw najnowsze | Poprzedni temat | Następny temat | Koniec |
| Postujący | Wątek |
|---|---|
| muminek | wysłane dnia: 2007/1/26 17:55 |
Nowicjusz ![]() Dołączył: 2007/1/4 z: Posty: 2 |
Daigram stanów dobry ?? [URL=http://img294.imageshack.us/my.php?image=stanyza5.jpg][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6126/stanyza5.th.jpg[/IMG][/URL]
http://img294.imageshack.us/my.php?image=stanyza5.jpg |
| deejay512 | wysłane dnia: 2007/1/29 23:34 |
Nowicjusz ![]() Dołączył: 2007/1/3 z: wielkopolska Posty: 5 |
Re: Daigram stanów dobry ?? Hmm moim skromnym zdaniem nieco przypomina diagram aktywnosci... :)
|
| Wcięte | Najpierw najnowsze | Poprzedni temat | Następny temat | Top |
| Zarejestruj się by pisać | |








