STRONA GŁÓWNA FORUM ARTYKUŁY
   Logowanie | Rejestracja
Menu główne
Edukacja

Ciekawą ofertę edukacyjną z zakresu Inżynierii Oprogramowania od kilku lat przedstawia Politechnika Warszawska- "Podyplomowe Studium Projektowania Systemów Informacyjnych" adresowane jest do osób zajmujących się zbieraniem i modelowaniem wymagań więcej...

Wybrane książki
Strona główna forum
   UML
     Daigram stanów dobry ??
Zarejestruj się by pisać

Wcięte | Najpierw najnowsze Poprzedni temat | Następny temat | Koniec
Postujący Wątek
muminek
wysłane dnia: 2007/1/26 17:55
Nowicjusz
Dołączył: 2007/1/4
z:
Posty: 2
Daigram stanów dobry ??
[URL=http://img294.imageshack.us/my.php?image=stanyza5.jpg][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6126/stanyza5.th.jpg[/IMG][/URL]
http://img294.imageshack.us/my.php?image=stanyza5.jpg
deejay512
wysłane dnia: 2007/1/29 23:34
Nowicjusz
Dołączył: 2007/1/3
z: wielkopolska
Posty: 5
Re: Daigram stanów dobry ??
Hmm moim skromnym zdaniem nieco przypomina diagram aktywnosci... :)
Wcięte | Najpierw najnowsze Poprzedni temat | Następny temat | Top

Zarejestruj się by pisać
 
Blok logowania
Nazwa użytkownika:

Hasło:


Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się teraz!
Biuro obsługi klienta

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

gadu-gadu
skype
telefon: (032) 750-86-17
fax: (032) 750-86-18

Reklama

Oferta reklamy w Portal www.UML.com.pl więcej...